Operátor výroby – obsluha řezacího stroje – do kmene Prostějov

Aktualizováno:

7. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Prostějov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

27000 - 30000 Kč za měsíc

Firma:

GASL CZ s.r.o.

Požadavky

• manuální zručnost
• praxi ve výrobě – výhodou
• spolehlivost, ochotu se zaučit

Náplň práce

• manipulace s výrobky
• obsluha řezacího stroje
• kontrola kvality

Nabízíme

• čeká na Vás zajímavá práce na HPP v kmeni menší výrobní společnosti
• můžete se těšit na moderní a čisté pracovní prostředí bez rizika hluku
• samozřejmostí je 25 dní dovolené
• nabízíme zvýhodněné stravování – jídlo od 20 Kč
• přispíváme na penzijní připojištění ve výši 500 Kč/měsíc
• nabízíme nadstandardní příplatky
• po zaškolení i průběžně navyšujeme mzdy
• 2x ročně dostanete flexipassy v hodnotě 1.000 Kč
• odměníme Vás za doporučení zaměstnance
• přispíváme na dojíždění – ve výši 400 – 2000 Kč (dle vzdálenosti)

Pracoviště: Prostějov – zastávka MHD před firmou
Nástupní mzda: 27.000,- Kč
Mzda po zkušební době: 30.000,- Kč (po roce až 37.000,- Kč)
Nástup: dle dohody
Směnnost: 12hod směny (denní/noční) – víkendy volné

Poznámka

Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na prace@gasl.cz.

Kontaktní osoba:
Bc. Olga Čeřovská
Mobil: 773 447 453